1200 fitness abs express mikeCARDIO KICK BOKS

Cardio Kick Boks, farklı tekniklerin içinde yer aldığı, güce ve teknik bilgiye dayanan bir performans sporudur Yüksek güç gerektiren bu spor, diğer birçok spordan daha fazla enerji harcayarak kalori ve yağ yakmanızı sağlar.
Cardio Kick Boks, birçok çalışma metodlarını; fonksiyonel antrenman, lapa çalışması, kum torbası, koordinasyon, ip, gölge boksu, sparring ve içinde daha fazlasını barındıran hem psikolojik hem de fiziksel olarak bireyi geliştirecek spor dalıdır.

50 Dakikalık CARDIO KICK BOKS UN SİZE FAYDALARI

adriana lima kick box small

  • Günlük hayatınız için core bölgenizi daha aktif kullanmayı öğretir.
  • Kas fibril yoğunluğunuzu arttırarak daha fazla kuvvet ve dayanıklılık sağlar.
  • Metabolizma hızını arttırarak yağ yakımını sağlar ve sizi fit bir görünüme kavuşturur.
  • Sindirim sistemini kuvvetlendirir.
  • Günün stresini atmanızı ve rahatlamanızı sağlar.
  • Kardiyovasküler sistemi ve kalp miyokardınızı geliştirir.
  • El, göz, ayak koordinasyonu ve denge becerinizi geliştirir.
  • MaksVO2 (Maksimum oksijen kapasitesi) arttırır.
  • Efor sarf ederken yüksek oranda terleme meydana gelir bu sayede vücudunuzdan toksinlerin atılmasını sağlar.
  • Endorfin hormonunun salgılanmasına yardımcı olarak efor sonrası kendinizi mutlu ve enerjik hissetmenizi sağlar.

Profesyonel eğitmenle birebir 50 dakikalık Cardio Kick Boks dersinde 750-1200 kalori harcarsınız.

Kick Boks yapmak isteyen üyelerin dikkat etmesi gereken en önemli konu, profesyonel bir eğitmen eşliğinde çalışıyor olmaktır. Slim Life Studio bünyesinde Cardio Kick Boks derslerini veren eğitmenimiz Funda Nur Özer, Boks Federasyonundan milli sporcu ünvanına hak kazanmış, İstanbul ve Türkiye dereceleri olan, 10 yıldır kick boks alanında çalışmış lisanslı bir sporcudur.
Bakırköy’ de Cardio Kick Boks dersini profesyonel eğitmen eşliğinde birebir alabileceğiniz en uygun adres Slim Life Studio. Hem eğlenmek, hem zayıflamak hem de vücudunuzun tüm kaslarını sıkılaştırmak istiyor ama ne yapmanız gerektiğine karar veremiyorsanız bu spor tam size göre. Dilerseniz haftada 2 gün yalnızca Cardio Kick Boks yapabilir ya da haftada 2 gün aletli pilates / reformer ile sıkılaşırken yanında 1 gün de Cardio Kick Boks yaparak hızlı yağ yakımı sağlayabilirsiniz.

Derslerimiz sizin uygun olacağınız gün ve saate göre kişiye özel programlanmaktadır. 1 ders 50 dk sürer ve 8 derslik paket programımız 500 TL' dir.

Detaylı Bilgi İçin ;

0(549) 466 4 133    0(212) 466 4 133

bu1

Yeşilköy, Yeşilyurt, Ataköy, Bahçelievler lokasyonlarından da kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Slim Life Studio’ da Cardio Kick Boks yapmanın ayrıcalığını yaşayın. Cardio Kick Boks performansa dayalı bir spor olduğu için kişiye özel yapılmalıdır. Bakırköy de özel Kardiyo Kick Boks / Cardio Kick Boks yapmak istiyorsanız uygun olduğunuz gün ve saatler için özel ders programınızı oluşturabiliriz.
Tek ders ya da 8 derslik Cardio Kick Boks paketleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen 05494664133 numaralı telefondan Slim Life Studio ile iletişime geçiniz. Tek ders ya da 8 derslik Cardio Kick Boks paketleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen 05494664133 numaralı telefondan Slim Life Studio ile iletişime geçiniz.
 
bu2